SPEKTAKL NA BRDU: Šest golova, isključenje, preokret i GOLČINA Čolovića za sam kraj! REMI VOŠE I ČUKE! (VIDEO)

superliga, 21. kolo

Danas je odigrano ukupno šest utakmica ovog kola

Objavljeno: 22:03h

Čukarički i Vojvodina su remizirali na Banovom brdu u 21. kolu Superlige - 3:3 (2:0).

Kao i na ostalim utakmicama koje su se igrale danas, uslovi za igru su bili teški, a domaći su rano stekli veliku prednost.

Birmančević u petom, pa Ćirković u 12. minutu su doneli dva gola prednosti i Vojvodina je bila u nokdaunu.

1 / 2 Foto: Starsport©

Ipak, u nastavku su se Novosađani trgli, ali tek posle isključenja Srđana Mijailovića koji je krajem prvog i početkom drugog poluvremena dobio po žuti karton, uprkos upozorenju koje mu je arbitar uputio pre isključenja.

1 / 3 Foto: Starsport©

Voša je ubrzo smanjila iz penala preko Vukadinovića u 62. minutu, a samo minut kasnije Stojković je doneo izjednačenje.

Zakuvalo se na terenu posle faula Birmančevića nad golmanom gostiju, a usledilo je još nekoliko oštrih startova.

FK Vojvodina

Posle prekida u 80. minutu lopta se odbila do Veljka Simića koji je zakucao u mrežu domaćih za veliki preokret.

Ipak, kada su svi čekali kraj, posle kornera domaćih u sedmom minutu nadoknade, lopta je na ivici šesnaesterca došla do Čolovića koji je sjajno levom spoljnom uhvatio volej i poslao loptu u gol uz dalju stativu.

Usledilo je veliko slavlje fudbalera i stručnog štaba Čukaričkog jer su ipak spasli bar jedan bod iz ove krajnje uzbudljive utakmice.

FK Vojvodina, Veljko Simić

Superliga Srbije, 21. kolo:

Petak:

Napredak - Javor 1:1 (Bačanin 77 - Ostojić 11 ag)

Proleter - Zlatibor 2:2 (Kovačević 4, Živojinović 31 - Vukić 9, Janjić 41)

Spartak - Bačka 1:0 (Furtula 40)

TSC - Rad 0:0

Partizan - Novi Pazar 4:1 (Marković 54, Natho 62p, Holender 63, Vlajković 87ag - Aganspahić 76)

Čukarički - Vojvodina 3:3 (Birmančević 5, Ćirković 12, Čolović 90+7 - Vukadinović 63p, Stojković 64, Simić 80)