NASTAVLJENO PRVENSTVO: Pobeda KRSTAJIĆA na debiju, LALATOVIĆ isključen! TSC ostao enigma za Vojvođane! (VIDEO)

superliga, 20. kolo

Jedini gol na meču postigao je Marko Petković u 30. minutu

Objavljeno: 20:42h

Superliga Srbije nastavljena je posle zimske pauze vojvođanskim duelom. Vojvodina je na svom terenu poražena od TSC-a iz Bačke Topole minimalnim rezultatom - 0:1 (0:1).

Novosašani su bili bolji rival u prvih pola sata igre, ali nisu stvarali konkrente prilike, sem pokušaja Vukadinovića posle kog je lopta završila preko gola.

U 30. minutu odličan napad gostiju, Đuro Zec je dobro probio po levoj strani, sam šutirao, a na odbitak je naleteo bivši fudbaler Crvene zvezde, Marko Petković i smestio loptu u gol za veliko slavlje gostiju.

FK Vojvodina, Nenad Lalatović

Zbog dugotrajnog prigovaranja na poluvremenu, sudija Srđan Jovanović je, posle malog suzdržavanja, pokazao crveni karton besnom treneru domaćina Nenadu Lalatoviću.

1 / 13 Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

U nastavku je bilo više izglednih prilika, a Novosađani su najbliži izjednačenju bili kada je rezervista Nemanja Čović glavom zahvatio loptu, ali ona je prošla tik pored stative.

Vojvodina je ostala treća sa 42 boda, dok je TSC skočio na sedmo mesto sa 30 osvojenih bodova.

Ovako je Mladen Krstajić trijumfom debitovao kao trener u klupskom fudbalu.