TI SI KLOVN, DEBIL! Napadač i trener Barselone ponovo u žestokom sukobu, kamere i mikrofoni sve zabeležili! (VIDEO)

pljuštale uvrede!

Dvojac se po prvi put sukobio u prvenstvenom duelu u januaru

Barselona se čudom spasila na gostovanju Granadi u somini finala Kupa kralja. Gubila je 2:0 do 88. minuta, stigla do produžetaka i tek u drugom konačno slomila otpor domaćina (3:5) i prošla dalje.

Sem golova, penala i velike borbe na terenu, dosta duela je bilo i između klupa dva tima.

Lionel Mesi, Ronald Kuman

Celu utakmicu je sudija Sančes Martines morao da smiruje i strasti pored terena, a u 85. minutu je isključio jednog od trenera domaćih Hesusa Peresa posle više upozorenja zbog neprestanog prigovaranja.

U 113. minutu crveni karton je dobi o i pomoćni trener Barselone, Alfred Shreuder, zbog toga što je napustio svoj tehnički prostor da bi proslavio gol i isprovocirao klupu Granade.

Slično je uradio i Ronald Kuman, a o tome, kao i reakciji napadača domaćih Roberta Soldada, danas bruji fudbalska Španija.

Čuveni Holanđanin je likovao posle gola za 5-3 okrenut klupi Granade, a bivši napadač Real Madrida ga je počastio uvredama.

- Klovn, ti si klovn! Nemaš poniznosti, poštovanja! Debilu! - vikao je besni Soldado ka Kumanu.

Roberto Soldado

Njih dvojica su se sukobili i pre manje od mesec dana u Primeri kada je katalonski klub ubedljivo slavio na istom mestu (0:4).

Soldado je, po svom običaju, konstantno prigovarao sudiji, a Kuman mu je to zamerio. Došlo je do verbalnog okršaja, a trener Barse je čekao prgavog centarfora da se rasprave do kraja u tunelu, ali nije došlo do novog sukoba. Do juče...