PRESMEŠAN AUTOGOL: Bešiktaš je skupo koštala ova reakcija! (VIDEO)

posle je usledio preokret

Fudbaleri Bešiktaša izgubili su na svom terenu od Trabzonspora rezultatom 1:2 u 22. kolu Turske Super lige

Fudbaleri Bešiktaša izgubili su na svom terenu od Trabzonspora rezultatom 1:2 u 22. kolu Turske Superlige.

Da domaći nisu imali sreće na ovoj utakmici, dokazuje i situacija u 44.- om minutu.

Izjednačujući gol za Trabzon je postigao fudbaler Bešiktaša jer se našao u pogrečno vreme na pogrečnom mestu. Entoni Nvakame je šutirao ka golu domaćih, lopta je pogodila Domagoja Vidu, da bi se potom od Monteira odbila u mrežu.

Akcija kod autogola počinje od 01:47 minuta snimka.

Bešiktaš je poveo golom Abubakara, da bi u drugom poluvremenu usledio totalni preokret jer je Ugo bio strelac pobedničkog gola za Trabzonspor.