ŠAMAR ZA REAL: Levante ga potopio usred Madrida, minimalac Valensije, "x" Sosijedada i Viljareala

primera

Levante je pobedio golom Rodjera Martija u 78. minutu

Fudbaleri Levantea pobedili su danas na gostujućem terenu Real Madrid sa 2:1, u utakmici 21. kola španskog prvenstva.

Real je poveo u 13. minutu golom Marka Asensija, a izjednačio je Hose Morales u 32. minutu. U 64. minutu Levante je mogao da povede, ali je golman Reala Tibo Kurtoa odbranio penal Rodjeru Martiju.

Levante je pobedio golom Rodjera Martija u 78. minutu.

Real je od devetog minuta igrao sa desetoricom, pošto je Eder Militao dobio crveni karton zbog oštrog prekršaja.

Real je prerpeo četvrti poraz u ligi i na drugom mestu na tabeli ima 40 bodova, sedam bodova manje, ali i dve utakmice više od prvoplasiranog gradskog rivala Atletika.

Levante je odigrao 20 utakmica, a posle šeste pobede u prvenstvu zauzima deveto mesto na tabeli sa 26 bodova.

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras na domaćem terenu ekipu Elčea sa 1:0, u utakmici 21. kola španske Primere.

Gol za pobedu Valensije positgao je Danijel Vas u 22. minutu meča.

Domaći tim je propustio šansu da uveća prednost u 34. minutu nakon što je udarac sa penala Karlosa Solera zaustavio golman gostiju Edgar Badija.

Valensija na tabeli španskog prvenstva zauzima 13. mesto sa 23 boda, dok ekipa Elčea na 19. mestu ima 17 bodova.

Fudbaleri Viljareala i Real Sosijedada odigrali su večeras nerešeno 1:1, u utakmici 21. kola španskog prvenstva.

Viljareal je poveo u trećem minutu golom Danijela Pareha, a bod gostima obezbedio je Aleksandar Isak u trećem minutu nadoknade vremena.

Viljareal je treću uzastopnu utakmicu odigrao nerešeno, što je njegov 11. remi u ligi, pa zauzima peto mesto na tabeli sa 35 bodova.

Sosijedad je poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle osmog remija u sezoni je šesti na tabeli sa 32 boda.