SEVILJA SA TRI GOLA ISPRATILA KADIZ KUĆI!Het-trik Jusef en Nesirija!

PRIMERA, 20. KOLO

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas na svom terenu Kadiz sa 3:0, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Sevilja je zabeležila 11. pobedu u domećem šampionatu i trenutno je treća na tabeli sa 36 bodova, dok je Kadiz deveti sa 24 boda.

Sva tri gola za pobednički tim postigao je Jusef en Nesiri, u 35, 39. i 62. minutu.

Marokanski fudbaler je i u 65. minutu zatresao mrežu Kadiza, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Sevilje u narednom kolu Primere gostuju Eibaru, dok će Kadiz dočekati Atletiko Madrid.