VALENSIJA I OSASUNA PODELILI BODOVE NA MESTALJI! NE POMAŽE NI DMITROVIĆEV GOL: Atletiko sa penala do pobede!

primera 19. kolo

Podela bodova na Mestalji u okviru 19. kola španske Primere

Fudbaleri Valensije i Osasune su večeras odigrali nerešeno 1:1, u 19. kolu španske La Lige.

Povela je Osasuna u 42. minutu golom Džonatana Kaljerija, da bi Valensija izjednačila autogolom Unai Garsije u 69. minutu.

Valensija je 14. na tabeli sa 20 poena, dok je Osasuna osvojila 16 bodova i zauzima 19. poziciju.

U narednom kolu, Valensija će gostovati Atletiko Madridu, dok će Osasuna dočekati Granadu.

Fudbaleri Atletiko Madrida su večeras u gostima pobedili Eibar 2:1, u 19. kolu španske La Lige.

Poveo je Eibar golom srpskog golmana Marka Dmitrovića, koji je u 12. minutu bio siguran sa bele tačke. On je tek sedmi golman u istoriji španske prve lige koji je realizovao penal.

Izjednačenje Atletiku je doneo Luis Suares u 40. minutu, a isti igrač je u 89. minutu bio siguran sa penala za pobedu Madridjana.

Atletiko je zabeležio 14 pobedu u šampionatu i sa 44 boda se nalazi na prvom mestu, dok je Eibar 15. sa 19 osvojenih poena.

U narednom kolu, Atletiko će dočekati Valensiju, dok će Eibar gostovati Selti.