PA PADNI, ČOVEČE! NEKA, JA ĆU! Zvezdu Mančestera kamera uhvatila kako 'savetuje' saigrača na prljav trik! (VIDEO)
Ovako se pada: Pogba dobija penal, Foto: EPA/Carl Recine

sram vas bilo

Šo nije pao, a Pogba je očigledno bio razočaran zbog toga

Pol Pogba je juče iznudio krajnje sumnjiv penal za pobedu Mančester junajteda nad Aston Vilom (2:1), tek što su gosti izjednačili.

Sudijska ekipa u VAR sobi je potvrdila odluku kolege Olivera. Kao mnogo puta ove sezone, siguran realizator je bio Bruno Fernandeš.

Dok se u Engleskoj još raspravlja o penalu dosuđenom za "Crvene đavole" u 60. minutu utakmice, sada se pojavio snimak na kom se vidi kako Francuz samo nekoliko minuta ranije savetuje saigrača da padne u protivničkom šesnaestercu.

Naime, Luk Šo je u 57. minutu prošao po svojoj levoj strani i takođe imao blagi kontakt sa igračem Vile Kešom.

Šo nije pao, a Pogba je očigledno bio razočaran zbog toga. Pokazao mu je da je trebalo da "zaroni", a kamera je ulovila taj trenutak.