SVECI POSLE PREOKRETA PRESKOČILI MANČESTERSKE VELIKANE: Ings doneo veliku pobedu na gostovanju!

pREMIJER LIGA, 11. KOLO

Sautempton je sada na petom mestu lige

Objavljeno: 23:31h

Fudbaleri Sautemptona slavili su na gostovanju Brajtonu u poslednjoj utakmici 11. kola Premijer lige Engleske (1:2).

Domaći su poveli u 28. minutu, strelac je bio Paskal Gros udarcem iz penala. Izjednačio je Danac Janik Vestergard u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Tri boda "Svecima" doneo je Deni Ings u 81. minutu iz drugog penala na ovoj utakmici, krajnje diskutabilnog.

Brajton je ostao 16. na tabeli sa samo deset bodova dok Sautempton ima 20 bodova i izbio je na petu poziciju.

Premijer liga, 11. kolo

Ponedeljak: Brajton - Sautempton 1:2 (Gros 28p - Vestergard 45, Ings 81p)

Nedelja: VBA - Kristal Palas 1:5 Šefild junajted - Lester 1:2 Totenhem - Arsenal 2:0

Subota: Barnli - Everton 1:1 Mančester siti - Fulam 2:0 Vest Hem - Mančester junajted 1:3 Čelsi - Lids 3:1