ĆOLOV OMILJENI REZULTAT: Atletiko se ne šali, pala i Valensija! Minimalac Sevilje! Real ponižen!

primera

Valensija ima 12 bodova i zauzima 10. mesto na tabeli

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Valensiju u gostima sa 1:0, u 11. kolu šampionata Španije.

Autogol u Valensiji postigao je Antonio Lato u 79. minutu.

Atletiko je drugi na tabeli sa 20 bodova, tri manje od Real Sosijedada, koji ima dve utakmice više.

Valensija ima 12 bodova i zauzima 10. mesto na tabeli.

Fudbaleri Sevilje pobedili su Uesku u gostima sa 1:0, u 11. kolu španskog prvenstva.

Strelac je bio rezervista Jusef Nesiri u 83. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj igrao je od 87. minuta za ekipu Sevilje.

Sevilja je peta na tabeli sa 16 bodova.

Ueska je i dalje bez pobede, a sa sedam bodova je poslednja na tabeli šampionata Španije.

A fudbaleri Alavesa su priredili prvorazrednu senzaciju.

Oni su usred Madrida savladali Real sa 2:1.

Strelci za pobednika bili su Perez i Hoselu u 5. i 62. minutu, a poraz je ubalažio Kazemiro četiri minuta pred kraj