PAUNOVIĆ ZAUSTAVIO SLOBODAN PAD REDINGA: Konačno pobeda posle 4 poraza u 5 mečeva! (VIDEO)

Čempionšip

Srpski trener se vraća u vrh tabele sa svojim klubom

Konačno je Veljko Paunović pronašao put iz krize za Reding! Njegov tim je vezao i posle serije od 4 poraza zaredom i jednog remija, zbog čega je pao s prve na sedmu poziciju.

U derbiju Čempionšipa Reding je pobedio Bristol Siti 3:1 i sada zauzima treće mesto na tabeli.

Najveće zasluge za pobedu čete srpskog stručnjaka idu na račun mladog reprezentativca Obale Slonovače Jakoa Meitea. Bivši član Bordo iskoristio je dodavanje Olise i pogodio u 76. minutu za novo vođstvo Redinga.

Poništio je na taj način Meite kratkotrajnu radost Bristol Sitija. Samo tri minuta pre gola Meitea Bristol je izjednačio. I to uz sumnjive pozicije. Delovalo je posle jednog prekida da je jedan od napadača Bristola u ofsajdu. Sudija se nije oglasio, iskoristio je Naki Vels i izjedačio rezultat.

Seriju golova otvorio je Ejaria, pošto se odlučio na šut sa 17 metara, lopta je ka golu kačila nekog i prevarila čuvara mreže Bristola.

Tačku na trijumf Paunovićeve čete stavio je Žoao Lukas u nadoknadi vremena.