KOŠMARNI DAN ZA PAUNOVIĆA: Vodio 2:0, a onda se desila katastrofa - više nije prvi na tabeli!
Veljko Paunović, Foto: Profimedia

čempionšip

Moraće da radi na odbrani

Objavljeno: 16:00h

Veoma interesantan meč je obeležio početak 12. kola Čempionšipa!

Fudbaleri Redinga poraženi su od Bormunta, posle neverovatnog preokreta. Izabranici Veljka Paunovića su imali sve u svojim rukama, vodli su sa 2:0, ali se onda dogilo drugo poluvreme.

Bormunt je postigao čak četiri gola u 45 minuta, a Paunović je od naizgled rutinske pobede došao u situaciju da izgubi i to prilično ubedljivo!

Ovaj poraz je označio pad Redinga sa prvog mesta, što svakako brine Paunovića, koji će morati da radi još mnogo na odbrani svoje ekipe.

Bornmut - Reding 4:2 (0:2)

(Solanke 56, 89, Gruneveld 59, Kuk 77 - Lukas Žoao 4, Aluko 43)