IVIĆ ISKORISTIO CRNU SERIJU PAUNOVIĆEVOG REDINGA: Votford pobedio u ludom meču i prišao na samo bod od prvog mesta!

Čempionšip

Vodiće po svemu sudeći cele sezone dvojica srpskih stručnjaka borbu za prvu poziciju na tabeli

Veljko Paunović je sa svojim Redingom u krizi, a to koristi Vladimir Ivić sa Votfordom i prišao mu je samo na bod na vrhu tabele Čempionšipa.

Votford je upisao drugi uzastopni trijumf, ovog puta u vrlo uzbudljivom meču protiv Koventrija 3:2.

Odlučujući gol je postigao Ismaila Sar sa "bele tačke" u 83. minutu.

U prvom poluvremenu nije moglo mnogo toga da se vidi na terenu, pa nije bilo ni golova, međutim, u drugom je bila prava goleada.

Andre Grej je doneo prednost ekipi koju s klupe vodi srpski stručnjak, ali onda sledi "hladan tuš" kada gosti za dva minuta preko Hamera i Voketa prave preokret, ali tu uzbuđenjima nije bio kraj.

Ekong samo dva minuta nakon vodećeg gola Koventrija izjednačava i onda petnaest minuta posle toga Votford dobija penal posle igranja rukom u svom šesnaestercu jednog igrača gostiju i njega pretvara u gol pomenuti Sar.

Na tabeli i dalje prvo mesto čvrsto drži Paunovićev Reding uprkos tri uzastopna poraza, dok je iza njih odmah Ivićev Votford koji deli drugu poziciju sa Noričem pošto oba tima imaju po bod manje.