ATLETIKO DOBIO BARSU, REAL OSTAO BEZ TRIJUMFA: Viljareal pružio sjajan otpor! Šest golova u Sevilji!

primera, 10. kolo

U sledećem kolu Levante gostuje Valjadolidu, a ekipa Elčea dočekuje Kadiz

Fudbaleri Levantea i Elčea odigrali su danas u Valensiji nerešeno 1:1, u utakmici 10. kola španskog prvenstva.

Domaća ekipa Levantea povela je golom Gonsala Melera u 12. minutu, a gol za konačan rezultat postavio je Tete u 64. minutu.

Za domaću ekipu od 74. minuta igrao je srpski fudbaler Nemanja Radoja.

Elče se nalazi na sedmoj poziciji u prvenstvu sa 12 osvojenih bodova, dok je ekipa Levantea došla do sedmog boda i do 17. pozicije na tabeli.

U sledećem kolu Levante gostuje Valjadolidu, a ekipa Elčea dočekuje Kadiz.

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras Seltu sa 4:2, u 10. kolu španskog prvenstva.

Sevilja je vodila na svom stadionu od petog minuta golom Žila Kundea.

Selta je potom preokrenula, a strelci su bili Jago Aspas u 10. i Nolito u 36. minutu.

Izjednačenje Sevilji doneo je Jusef Nesiri u nadoknadi poluvremena, a pobedu Serhio Eskudero u 86. i Munir El Hadadi u 87. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj bio je na klupi Sevilje.

Sevilja je vezala dve pobede i sedma je na tabeli sa 13 bodova.

Selta ima sedam bodova i na pretposlednjem je mestu u španskom fudbalskom prvenstvu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras Barselonu sa 1:0, u 10. kolu prvenstva Španije.

Strelac u Madridu bio je Janik Fereira Karasko u nadoknadi poluvremena.

Atletiko Madrid je drugi na tabeli sa 20 bodova iz osam utakmica.