PARTIZAN U POSLEDNJIM TRENUCIMA SLOMIO PROLETER: Holender prešao put od tragičara do heroja!

Superliga Srbije, 15. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste u "lajv blogu" na Espresu

Objavljeno: 18:28h

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu Proletera sa 1:0, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Filip Holender u 91. minutu.

Isti igrač je pola sata ranije imao veliku priliku da donese prednost crno-belima, ali je njegov udarac sa penala odbranio Nikola Petrić.

Partizan je upisao desetu pobedu u šampionatu i drugi je na tabeli sa 32 boda, dok je Proleter šesti sa 26.

U narednom kolu, crno-beli gostuju TSC-u, a Proleter dočekuje Javor.

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste u "lajv blogu" na Espresu.

90. minut Gooooool! Holender! Prošao je put od tragičara do heroja.

75. minut - Napada Partizan i dalje, Proleter ne može da pređe pola.

61. minut Brani Petrić penal Holendera!

60. minut Penal za Partizan, pao je Holender!

58. minut - Natho šitira sa 20 metara, ali lepo brani Petrić.

50. minut - U Partizanu tražili penal posle pada Markovića u kaznenom, ali ništa od toga.

45. minut - Partizan je bio dominantniji, napadao, imao nekoliko poluprilika, ali nijednu iz reda onih stopostotnih. Tako da posle prvih 45 minuta u Humskoj je 0:0.

1 / 11 Foto: Starsport©

38. minut - Dobra akcija Partizana po desnoj strani, centaršut negde oko penala, ali je Šćekić loše šutirao glavom.

24. minut - Nije sada loša bila prilika za crno-bele posle kornera. Pokušao je Vujačić nogom, ali lopta odlazi preko gola.

16. minut - Prva dobra prilika za crno-bele iz igre. Obradović je poslao centaršut na drugu stativu, Natho je baš loše uhvatio volej, iako je bio usamljen.

14. minut - Najbolja prilika za Partizan do sada. Slobodan udarac je bio dosuđen na nekih 17-18 metara. Natho je izveo, ali lopta prelazi tik preko prečke.

1 / 4 Foto: Starsport©

4. minut - Prva prilika na meču, Miljković je pokušao glavom. U nastavku je Proleter imao kontru koju nije iskoristio.

16.00 - Pre početka utakmice održan je minut ćutanja zbog upokojenja patrijarha Irineja.

15.10 - Poznati su sastavi dve ekipe.

Partizan: Popović, Miljković, Vujačić, S. Marković, Obradović, Šćekić, Zdjelar, Natho, Jojić, Holender, Asano.

Proleter: Petrić, Milošević, Joković, Andrejević, Kovačević, Pejić, Ilić, Knežević, Babić, Živojinović, Mirosavljev.