ČELSI JE MOĆAN: Lagano pao Njukasl! Totenhemu derbi sa Sitijem! Kod Penaldeša ništa novo!

premijer liga, 9. kolo

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na gostovanju ekipu Njukasla sa 2:0, u utakmici devetog kola Premijer lige.

Čelsi je poveo autogolom odbrambenog igrača Njukasla Federika Ferandeza u 10. minutu, a konačan rezultat je postavio Tami Abraham golom u 65. minutu.

Ovom pobedom Čelsi je došao do prvog mesta na tabeli Premijer lige sa 18 osvojenih bodova, dok je ekipa Njukasla ostala na 13. mestu sa 11 osvojenih bodova.

U narednom kolu Premijer lige, Čelsi dočekuje Totenhem, a ekipa Njukasla gostuje Kristal Palasu.

Danas se igraju još tri utakmice Premijer lige, od 16 časova Aston Vila dočekuje Brajton, u 18.30 Totenhem dočekuje Mančester siti, a program se završava od 21.00 kada igraju ekipe Mančester junajteda i Vest Bromviča.

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras Mančester siti sa 2:0, u devetom kolu Premijer lige.

Strelci u Londonu bili su Heung-Min Son u petom i rezervista Djovani Lo Selso u 65. minutu.

Totenhem je prvi na tabeli sa 20 bodova, dva više od Čelsija i Lestera, od kog ima utakmicu više.

Siti ima 12 bodova i zauzima 10. mesto u engleskom prvenstvu.

A Mančester junajted je slavio nad Vest Bromm sa 1:0 na Trafordu.

Strelac je bio Bruno Fernandeš sa bele tačke u 56. minutu.

Na Ostrvu ponovo bruje o VAR-u i o tome što je penal koji je Portugalac pretvorio u gol bio ponovlje.

Prvi udarac mu je odbrani Sem Džonston, ali se ispostavilo da je prerano izleteo sa gol crte.