SPEKTAKL JE ZAGARANTOVAN: Bajern i Borusija odigrali sjajan meč sa 5 golova!

Bundesliga, 7. kolo

Posle šeste pobede u prvenstvu Bajern je prvi na tabeli sa 18 bodova

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras u Dortmundu domaću Borusiju sa 3:2 (1:1), u utakmici sedmog kola Bundeslige i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Šampion Nemačke prvi je postigao gol na utakmici, u 27. minutu, ali je pogodak Roberta Levandovskog, posle upotrebe VAR tehnologije, poništen zbog ofsajda.

Borusija Dortmund je povela 45. minutu golom Marka Rojsa, a izjednačio je David Alaba u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Bajern je poveo u 48. minutu golom Levandovskog, što je bio njegov 11. gol u ligi, a prednost je udvostručio Leroj Sane u 80. minutu. Konačan rezultat postavio je Erling Haland pogotkom u 83. minutu.

Posle šeste pobede u prvenstvu Bajern je prvi na tabeli sa 18 bodova, ispred Lajpciga koji ima 16 i Borusije iz Dortmunda sa 15 bodova.