NIKOLIĆ POKAZAO ZUBE BAJERNU: Tadić strelac, Atalanta se izvukla, Real jedva preživeo!

LIGA ŠAMPIONA, 2. KOLO

Bilo je ludo

Objavljeno: 23:11h

Fudbaleri Bajerna su pobedili danas u gostima Lokomotivu iz Moskve 2:1, u drugom kolu Grupe A Lige šampiona.Bajern je poveo golom Leona Gorecke u 14. minutu. Benžamen Pavar je odlično vratio loptu pred gol Lokomotive, a Gorecka je sa šest metara glavom poslao loptu u mrežu.

Lokomotiva je izjednačila pogodkom Antona Mirančuka u 70. minutu. Ze Luis je prošao po desnoj strani, ušao u šesnesterac i proigrao Mirančuka, koji je neometan sa sedam metara pogodio donji levi ugao Bajernovog gola.

Strelac drugog gola za Bajern bio je Džošua Kimih u 79. minutu. On je sa 20 metara uputio precizan šut u desni ugao, i tako doneo pobedu Bajernu u Moskvi.

Nakon dva kola Bajern ima šest bodova, dok je Lokomotiva osvojila jedan poen.

U drugom meču Grupe A, večeras će se sastati Atletiko Madrid i Salcburg.

U narednom kolu Bajern će gostovati Salcburgu, dok će Lokomotiva dočekati Atletiko Madrid.

Fudbaleri Šahtjora i Intera igrali su večeras u Ukrajini nerešeno 0:0, u drugom kolu Grupe B Lige šampiona.

Šahtjor posle remija i pobede nad Real Madridom u prvom kolu ima četiri boda, dok je Inter zabeležio drugi remi.

Borusija Menhengladbah i Real Madrid će se sastati od 21.00 u drugoj utakmici Grupe B.

Šahtjor će u narednom kol dočekati Borusiju, dok će Inter gostovati Realu u Madridu.

Atalanta i Ajaks odigrali su nerešeno u meču drugog kola grupne faze Lige šampiona – 2:2.

Dušan Tadić je doveo Kopljanike u prednostu u 30 minutu sa bele tačk nakon što je srušen Traore koji povisuje na 2:0 osam ninuta kasnije.

Ipak, Zapata golovima u 55. i 60. minutu donosi bod svom timu.

Liverpul nije dospustio veliko iznenađenje i pobediuo he Mitjiland sa 1:0. Ipak, veliki problem je Fabinjova povreda koji je igru napusti već u prvom poluvremenu.

A fudbaleri Menhengladbaha bili su blizu iznenađenja i pobede nad Realom.

Vodili su sa 2:0 golovima Tirama, ali je prvo smanji Benzema u 87. minut, da bi u trećem minutu nadoknade bod spasio Kezemiro.

Marsej je bio siguran protv Stijia i slavio je sa 3:0 u Marseju, a Porot je savladao Olimpijakos sa 2:0.