PIROVA POBEDA ORLIĆA: Nikolić srušio Poljsku, ali ništa od Evropskog prvenstva!

kvalifikacije za ep

Srbija je trenutno na 4. mestu sa 11 bodova

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je sve šanse za plasman na Evropsko prvenstvo, ali je u svojoj pretposlednjoj utakmici u kvalifikacijama ostvarila pobedu.

Ilija Stolica je meč sa Poljskom označio kao novi početak i ako je suditi po prvoj utakmici, deluje obećavajuće.

„Orlići“ su sa 1:0 savladali Poljsku i naneli joj drugi poraz u ovim kvalifikacijama.

Jedini gol na meču postigao je Veljko Nikolić u 10. minutu, a zanimljivo da je to bio jedini šut u okvir gola rivala u prvih 45 minuta.

Srbija je nastupila u sastavu Petrović, Kamenović, Marković, Mićević, Eraković, I. Ilić, Nj. Petrović, Nikolić, Stevanović, Gavrić i Tedić, a u nastavku šansu su dobili Stuparević, Topić, Šehović, Lukić i Bosić.

Srbija je trenutno na 4. mestu sa 11 bodova, a poslednji meč u kvalifikacijama odigraće za četiri dana u Estoniji.