RAD I NOVI PAZAR SE VADE IZ BULE, PAO I SPARTAK U SUBOTICI: Interesantno kolo u srpskom fudbalu!
FK Rad, Foto: Starsport©

superliga, 8. kolo

Novi Pazar je na svom terenu pobedio Inđiju sa 1:0, a jedini gol postigao je Branislav Tomić u sedmom minutu.

Fudbaleri Proletera pobedili su na gostujućem terenu Spartak sa 2:1, u utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Proleter je poveo u 19. minutu golom Siniše Babića, a tri minuta kasnije izjednačio je Nemanja Nikolić. Pobedu gostima doneo je Ognjen Mitrović pogotkom u 72. minutu.

Proleter sada ima tri pobede i nalazi se na osmom mestu na tabeli sa 12 bodova. Spartak je vezao drugi poraz i zauzima treće mesto sa 16 bodova.

Novi Pazar sa devet bodova zauzima 11. mesto na tabeli, a Indjija sa istim brojem bodova zauzima 13. mesto.

Rad je kao domaćin pobedio Javor sa 1:0 golom Milana Lazarevića u 74. minutu.

Beogradski tim ima šest bodova na 16. mestu, a Javor je deveti sa 12 bodova.

Kasnije igraju Zlatibor - Partizan i Crvena zvezda - Voždovac.