DMITROVIĆ JE ZAMALO ISPAO HEROJ EIBARA: U 101. minutu mu napadač skinuo loptu koja je išla u gol!
Fudbaleri Sosijedada, Foto: EPA/Javier Etxezarreta

primera, 34. kolo

Objavljeno: 01:38h

Fudbaleri Levantea i Real Sosijedada odigrali su večeras nerešeno 1:1, u utakmici 34. kola Primere.

Real Sosijedad je poveo u 12. minutu golom Aleksandra Isaka, a bod domaćima obezbedio je Hose Morales pogotkom u 16. minutu.

Real Sosijedad je sedmi na tabeli sa 51 bodom i nalazi se na poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa.

Levante zauzima 12. mesto sa 43 boda.

A u drugom meču dana Sevilja je sa 1:0 savladala Eibar, a umalo heroj gostiju da bude reprezentativni golman Marko Dmitrović.

Lukas Okampos je u 56. minutu doneo vođstvo Andalužanima, a sreća je bila na strani domaćina u 101. minutu utakmice kada je Dmitrović šutirao sa ivice peterca, ali je strelac gola za Sevilju skinuo loptu sa gol linije.

Primera, 34. kolo:

Aletiko Madrid – Majorka 3:0 Selta – Betis 1:1 Valjadolid – Alaves 1:0 Granada – Valensija 2:2 Bilbao – Real Madrid 0:1 Espanjol – Leganes 0:1 Osasuna – Hetafe 0:0 Viljareal – Barselona 1:4 Levante – Sosijedad 1:1 Sevilja – Eibar 1:0