BARSELONA BOLJA OD FENJERAŠA: Golobradi Fati i "starac" Mesi srušili Leganes na praznom stadionu!

PRIMERA, 29. KOLO

Nakon ovog kola Barselona je na prvom mestu sa pet bodova i utakmicom više od drugoplasiranog Reala

Objavljeno: 23:58h

Fudbaleri Barselone nastavili su niz pobeda, pa su na praznom Kamp Nou savladali Leganes rezultatom 2:0 (1:0).

Prvi gol na meču delo je golobradog Ansu Fatija koji je u finišu prvog dela postigao pogodak za svoj klub.

U nastavku je Grizmanu poništen gol nakon VAR-a, da bi Lionel Mesi nastavio svoju seriju i sa bele tačke u 69. minutu postavio konačan rezultat meča.

Nakon ovog kola Barselona je na prvom mestu sa pet bodova i utakmicom više od drugoplasiranog Reala, dok je Leganes poslednji na tabeli i predstoji mu žestoka borba za opstanak.