MIHA JE BOLONJI USADIO RATNIČKI DUH: Filip Đuričić uništio Romu!

serija a, 22. kolo

Bolonja je deveta sa 30 bodova

Fudbaleri Bolonje pobedili su Brešu sa 2:1, u 22. kolu Serije A.

Bolonja je pobedila golom Matije Banija u 89. minutu.

Gosti iz Breše su vodili od 36. minuta golom Ernesta Toregrose iz penala, a u 43. minutu je izjednačio Rikardo Orsolini.

Bolonja je deveta sa 30 bodova, dok Breša ima 15 i zauzima poslednje, 20. mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Fudbaleri Kaljarija i Parme igrali su danas nerešeno 2:2, u 22. kolu Serije A.

Parma je do boda došla u petom minutu nadoknade golom Andreasa Kornelijusa.

Kaljari je dva puta vodio, prvo golom Žoaa Pedra, posle čega je izjednačio Juraj Kucka, a potom i Djovanija Simeonea u 54. minutu.

Kaljari i Parma imaju po 32 boda i nalaze se na šestom i sedmom mestu na tabeli italijanskog prvenstva.

Kakav meč je odigrao Filip Đuričić!

Njegov Sasuolo je savladao romu sa 4:2 na svom terenu, a Srbin je upisao asistenciju i gol!

Prvo je u sedmom minutu fenomenalno pronašao Kaputa koji je postigao gol, a devet minuta kasnije isti igrač je povisio na 2:0.

U 26. minutu srpski Krojf povećava na 3:0 lepim golom. Delovalo je da je sve rešeno već u prvih 45 minuta, ali roma se nije predavala.

Golovaima Džeka i Vertua dolazi do 3:2, ali ipak tačku na meč stavlja Boga golom u 74. minutu.

Serija A, 22. kolo:

subota: Bolonja – Breša 2:1 (1:1) Orsolini 43, Bani 89 - Toregrosa 36p Kaljari – Parma 2:2 (1:1) Pedro 19, Simeone 53 – Kucka 42, Kornelijus 90+4

nedelja: 12.30 Juventus – Fiorentina 15.00 Milan – Verona 15.00 Atalanta – Đenoa 15.00 Lacio – SPAL 18.00 Leče – Torino 20.45 Udineze – Inter

ponedeljak: 20.45 Sampdorija – Napoli