PING-PONG U REŽIJI MARKA MARINA: Majstorija crveno-belog mađioničara krunisala trijumf u Lučanima!
Majstorija Marka Marina, Foto: Printscreen/Marko Marin

BRAVO, MAJSTORE

U 70. minutu dosuđen je slobodan udarac za crveno-bele, a odgovornost je preuzeo Zvezdin ofanzivac

Objavljeno: 17:54h

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su protiv Mladosti u Lučanima u 25. kolu Superlige, a Marko Marin je postigao prelep gol za 3:1.

Ovakav pogodak ne viđamo često na terenima Superlige. U 70. minutu dosuđen je slobodan udarac za crveno-bele, a odgovornost je preuzeo Zvezdin ofanzivac.

Uputio je šut, a lopta se najpre odbila od jedne stative do druge i završila iza leđa golmana Lučanaca tik uz gol liniju. Pokušali su i defanzivci Mladosti da izbace loptu iz gola, ali nisu uspeli pa je na semaforu pisalo 3:1 za Beograđane.

Pogledajte na videu ispod kako je izgledao Marinov pogodak.