Moron presudio Leganjesu, remi u Đironi, Valjadolid potopio Žutu podmornicu, iznenađenje u Valensiji!

PrIMERA, 7. KOLO

Iznenađenje na domaćem terenu

Objavljeno: 22:59h

Fudbaleri Ueske i Đirone odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici sedmog kola španskog prvenstva.

Đirona je povela u 37. minutu golom Kristijana Stuanija iz jedanaesterca, a izjednačio je Gonzalo Melero u 72. minutu, takođe iz jedanaesterca. Đirona je u poslednje tri utakmice bez pobede i zauzima deveto mesto na tabeli sa devet bodova. Ueska ima niz loših rezultata, 18. je na tabeli sa pet bodova.

Valjadolid je slavio na gostovanju Viljarealu, a jedini strelac je bio Leonardo Suarez u 53. minutu.

Iznenađenje u Valensiji je napravio Levante koji je savladao petoplasirnai Alaves sa 2:1 posle preokreta. Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu meča. Poveo je Alaves preko Sobrina u petom minutu susreta. Samo 14 minuta bilo je potrebno timu iz Valensije da izjednači, a strelac je bio Rokina u 19 minutu. Konačan rezultat postavio je Tonjo u 36. minutu.

U poslednjem meču Primere Betis dočekuje Leganes u 20.45.

U poslednjem meču dana, Betis je sa 1:0 pobedio Leganjes, a pogodak je pao u 89. minutu, a bio je delo Lorana Morona.

Primera, 7. kolo:

Petak:

Rajo Valjekano - Espanjol 2:2 (1:2) (De Tomas 6, Kakuta 47 pen. - Iglesijas 19, Granero 45+1)