IDENTIČNA SITUACIJA KAO U VEČITOM DERBIJU: VAR pomogao Fiorentini, Žervinjo pokidao, Đuričićeva golčina Milanu!

SERIJA A, 7. kolo

Nedeljni program nastavlja se u 18 časova

U prve četiri utakmice sedmog kola Serije A postignuto je devet golova.

Nedeljni program otvorile su Bolonja i Udineze. Domaći su pobedili sa 2:1. Udineze je poveo u 32. minutu golom Ignasija Paseta, a izjednačio je Federiko Santander u 42. minutu. Pobedu domaćima doneo je Rikardo Orsolini u 82. minutu. Bolonja je 13. na tabeli sa sedam bodova, a Udineze, koji je pretrpeo drugi uzastopni poraz, zauzima 11. mesto sa bodom više.

NE PROPUSTITE

UMALO TRAGEDIJA U EIBARU: Kada je Dimitrović primio gol, srušila se ograda na tribini s navijačima Sevilje!

KAKAV SU TO DOGOVOR IMALI KAFU I EBESILIO? Brazilac ispričao šta se desilo na utakmici protiv Mladosti!

SA PRELOMOM POCEPAO MREŽU LACIJA IZ SLOBODNJAKA: Otkrivena tajna Aleksandra Kolarova na rimskom derbiju!

Fiorentina je ugostila Atalantu i pobedila sa 2:0 golovima Veretoa u 62. minutu posle penala i Kristijana Biragija u nadoknadi vremena. U ovoj utakmici presudio je VAR sistem posle slobodnog udarca Kevina Miralasa u nadoknadi vremena za 2:0. Buru je izazvao prvi gol Viole, jer se Kijeza nije poneo nimalo sportski, ali VAR nije konsultovan.

U Veroni, Kjevo je izgubio od Torina minimalni rezultatom, a strelac je bio Simone Zaza u 88. minutu.

Đenova je na gostovanju pobedila Frozinone sa 2:1. Svi golovi postinuti su u prvom poluvremenu. Dvostruki strelac za Đenovu bio je Kristofa Pjateka u 33. i 36. minutu, a jedini gol Frozinonea delo je Kamila Kjana u 41. minutu.

Parma nastavlja sa dobrim rezultatima, pa je tako u slavila kod kuće protiv Empolija rezultatom 1:0, a jedini gol ma meču postigao je Žervinjo u 33. minutu.

U poslednjoj utakmici nedeljnog programa, Milan je slavio nad Sasuolom rezultatom 4:1, a jedini pogodak za domaćina postigao je Filip Đuričić i to na fascinantan način. Međutim, to nije bilo dovoljno za njegov tim!

Serija A, 7. kolo

Subota:

Roma - Lacio 3:1 - Pelegrini 45, Kolarov 71, Facio 86 - Imobila 67 Juventus - Napoli 3:1 - Mandžukić 26, 49, Bonući 76 - Mertens 10 Inter - Kaljari 2:0 - Martinez 12, Politano 89

Nedelja:

Bolonja - Udineze 2:1 - Santander 42, Orsolini 82 - Puseto 32

Frozinone - Đenova 1:2 - Kjano 41' - Pjatek 33 i 36 Kjevo - Torino 0:1 - Zaza 88' Fiorentina - Atalanta 2:0 - Vereto 62', Biragi 90+4 Parma - Empoli 1:0 - Žervinjo 33' Sasuolo - Milan 1:4 (0:1) - Đuričić 68 - Kesi 39, Suso 50, 90+4, Kastiljeho 60,