Kazahstan i sreća nisu dozvolili iznenađenje! Lavoska borba Srba nedovoljna za polufinale EP! (VIDEO)
Futsal reprezentacija Srbije, Foto: Beta

ep, četvrtfinale

Objavljeno: 19:58h

Futsal reprezentacija Srbije izgubila u četvrtfinalu Evropskog prvenstva od Kazahstana sa 3:1.

Kazaci su tako ponovo eliminisali našu selekciju i dokazali da im se milionska ulaganja u ovaj sport i te kako rezultatski isplaćuju.

Znalo se i pre meča da je mala šansa da će Orlovi uspeti da naprave podvig, ali od samog starta su krenuli agresivno i stvarali šanse.

U tome je prednjačio Rajčević koji je zapinjao, gađao, ali pogaođao samo okvir gola u više navrata, a i briljantni Igita je spašavao i neke nemoguće situacije.

Kazna za promašaje stigla je u sedmom minutu kada je Žamankulov koji je pogodio mrežu Aksentijevića u sedmom minutu.

Mreže su mirovale do 23. minuta, ali se u igri nije menjalo puno toga. Rajčević je nastavio da neuspešno bombarduje po golu rivala, a nova kazna stiže preko Tajnana koji posle asistencije sjajnog Daglaš Žuniora postiže i drugi gol.

U tim trenucima na podu je ležao Kokić, ali gol je regularan i sve se izdešavalo veoma brzo.

Naši momci su pogađali okvir gola više puta, ali i protivnik, ali da je bilo malo sreće...

Futsal reprezentacija Srbije
Futsal reprezentacija Srbije foto: Fonet

Rajčević je pet minuta pre kraja konačno uspeo da usili jedan pogodak, a potom je i Kocić pogodio stativu!

Zatim se razbranio Igita i nadrealnim intervencijama spasio svoju selekciju, pa u polufinalu Kazahstan ide na boljeg iz duela Španija - Ukrajina, a pri kraju meča smo primili i treći gol posle greške letećeg golmana Kocića.

Pogodio je tada Daglaš Žunior.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

50' GOTOVO JE! DAGLAS ŽUNIOR 3:1!

48' Šta je odbranio Igita!!! Šut Kocića vadi iz gola! I opet! Šta je ovo!!!

37' Kocić pogađa stativu!!!!! Pa šta je ovo! Drama u Sloveniji!

36' Evo tračka nade!!! Konačno je ugurao loptu u gol Rajčević !!!!!!!

31' Ogromne prilike za Kocića i ponovo nesrećnog Rajčevića, ali opet Igita zaustavlja!

24' Kocić je ležao povređen na sredini terena, ali Kazahstanci nisu marili i postigli gol! 2:0! Strelac je Tajnan.

21' Meč je nastavljen, a Rajčević i Perić su šutirali, ali oba pokušaja zaustavio je Igita!

20' Kakva odbrana Aksentijevića! Bacio ga je lažnjakom Daglas Žunior na patos, ali se Akentije ispružio i sprečio pogodak, ali i zaradio lakšu povredu ramena.

19' Kakva bomba Igite!!! Ode preko gola!

15' Ponovo Rajčević pogađa stativu! Ma, šta je ovo?!

14' Kazahstanci pogađaju prečku! Organizator akcije - Igita! Kakav as!

11' Rajčević ponovo maši sa jedno sedam metara! Igita je nesavladiv, ali bar se primirio i ne dolazi do našeg gola.

9' Igita je čovek lud! evo već treći put napušta svoj gol i bombarduje po Aksentijeviću. Ako ga ne zaustavimo, uništiće nas!

6' Gol za Kazahstan! Pucao je Daglas Žunior, odbranio Aksentijević, ali potom odbitak u pogodak pretvara Žamankulov! To je taj moćni Kazahstan, ne prašta promašaje i greške.

4' Rajčević i Igita ponovo u akciji! Srbin je tukao dva puta, a Brazilac je zaustavio oba pokušaja! Potom je Rajčević i prebacio ceo gol u situaciji 1 na 1! Furiozno smo krenuli, ali za sada nema nagrade.

2' Meč je počeo! Prvu šansu imao je Rajčević koji je pucao sa velike udaljenosti, ali Igita je skrenuo njegov šut vrhovima prstiju u stativu!

BONUS VIDEO: Igrači Partizana slave sa navijačima trijumf nad Megom