PETROVIĆ HEROJ ČELSIJA! "Plavci" imali 3:0, ali je Srbin morao da ih spašava (FOTO)
Radost Đorđa Petrovića posle gola Kola Palmera za 3:0, Foto: Shaun Brooks / Actionplus / Profimedia

PREMIJER LIGA, 20. KOLO

Odličan je bio i Kol Palmer sa dva gola i asistencijom

Fudbaleri Čelsija pobedili su Luton u gostima sa 3:2 u 20. kolu Premijer lige, a ponovo je jedan od heroja bio srpski golman Đorđe Petrović sa četri odbrane.

"Plavci" su na poluvremenu vodili 2:0 golovima Kola Palmera u 12. i Nonija Maduekea u 37. minutu, na asistenciju prvog strelca.

Kol Palmer se drugi put upisao u 70. minutu na asistenciju Nikolasa Džeksona, a 10 minuta kasnije smanjio je Ros Barkli.

U 84. minutu Karlton Moris je gađao glavom posle centaršuta se levog kria, ali je Đorđe Petrović odlično intervenisao.

Intervencija Đorđa Petrovića na utakmici Lutona i Čelsija
Intervencija Đorđa Petrovića na utakmici Lutona i Čelsijafoto: Ben Stansall / AFP / Profimedia

Srbin je tri minuta kasnije posle novog centaršuta najpre odbranio, ali je lopta pala na metar od gola gde ju je sačekao Eijah Adebajo i smestio je u mrežu.