Crvena zvezda raskopala Brdo za 45 minuta! Drugo poluvreme nije ni moralo da se odigra! (FOTO) (VIDEO)

1/2 kupa srbije

Sve informacije vezane za ovu utakmicu možete pratili ste na našem lajv-blogu
Objavljeno: 18:26h

90' Meč je završen! Ubedljiva pobeda Zvezde!

80' Evo i svih golova sa ovog meča! Teško da ćemo ih videti još!

70' Potpuno je mirno na Brdu... Crveno-beli su potpuno stali u nameri da postignu još koji pogodak i razmišlaju isključivo o odbrani svog gola...

64' Totalno je mirno na Brdu, a da kažemo da su na terenu Mahajlo Ristić i Nemanja Radonjić... Videćemo da li će mlada krv nešto da promeni...

56' Primirio se malo meč u drugom poluvremenu. Crvena zvezda nema previše ambicija da nastavi sa totalnom ofanzivom, a domaća ekipa za sada jalovo pokušva da ugrozi gol rivala... Ne računajući priliku Jevtića sa starta poluvremena!

48' Delije su napravile svojevrsnu koreografiju! Uz bakljadu i datume utakmica, zovu navijače da pruže podršku ekipi do kraja sezone!

MEČ JE NASTAVLJEN!

45' Poluvreme! Ko bo rekao da da ćemo za 45 minuta već videti pet golova!

43' Sada Boaći pogađa stativu! Kakav meč!

41' Goooooooooooooooool!!! 1:4 je na Banovom Brdu, strelac je Saša Jovanović koji zakucava loptu pod prečku posle asistencije Ožegovića!!!!!!

39' Gooooooooooooooooooool!!!!! Strelac je Ričmond Boaćiiiiiiiiii!!!!!

33. minut - GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! Autogol Čukaričkog!

19. minut - GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!! Prelepu akciju Zvezda završio je Ričmond Boaći!

16.minut - Crveno-beli nakon gola dominiraju!

13. minut - GOOOOOOOLLLLLL!!! Strelac je Damien Le Talek posle centaršuta Dušana Anđelkovića!