Crvena zvezda raskopala Brdo za 45 minuta! Drugo poluvreme nije ni moralo da se odigra! (FOTO) (VIDEO)

1/2 kupa srbije

Sve informacije vezane za ovu utakmicu možete pratili ste na našem lajv-blogu
Objavljeno: 18:26h

Fudbaleri Crvene zvezde su uspeli da bez većih problema savladaju Čukarički na Banovom Brdu rezultatom 4:1 i tako već posle prve utakmice maletene obezbezde palsman u finale Kupa Srbije.

Crveno-beli su odigrali sjajno prvo poluvreme u kojem su i viđeni svi pogoci sa ove utakmice, a u nastavku su spustili gas i na miran način meč priveli kraju.

Strelci za crveno-bele bili su Damjan Le Talek u 19. minutu , Ričmond Boaći tri minuta kasnije posle jedne predivne akcije, da bi treći pogodak u mreži Čukaričkog bio autogol.

Na 4:0 povisio je Boaći svojim drugim pogotkom, da bi konačnih 4:1 postavio Saša Jovanović u 41. minutu.

Drugi polufinalni par čine Vojvodina i Partizan i oni će svoj duel početi u 19:00 časova!

Sve informacije vezane za ovu utakmicu možete pratili ste na našem lajv-blogu!