TEŠKA TRI BODA: Kostić asistirao u pobedi Juventusa, a Vlahović...
Slavlje fudbalera Juventusa, Foto: Fabio Ferrari / LaPresse / Profimedia

serija a

Važna tri boda za tim iz Torina

Objavljeno: 21:29h

Fudbaleri Juventusa pobedili su Kaljari u Torinu rezultatom 2:1 u okviru 12. kola Serije A.

Stara dama sada ima 29 bodova i nalazi se na prvom mestu na tabeli, dok je Kaljari ostao na poziciji 17 sa devet osvojenih poena.

Posle prvog poluvremena golova nije bilo. Bila je to još jedna veoma bleda partija izabranika Masimilijana Alegrija, čak je i Kaljari bio taj koji je bio bliži vođstvu.

U nastavku je Juventus podigao nivo igre i to mu se isplatilo u 60. minutu kada je Bremer postigao vodeći gol na asistenciju Filipa Kostića.

Dušan Vlahović je šest minuta kasnije ušao u igru, a domaćin je u 70. minutu povisio na 2:0 pogotkom Danijelea Ruganija, takođe na asistenciju Kostića.

Uspeo je Kaljari da smanji samo pet minuta kasnije golom Alberta Dosene na 2:1.

Ipak, novih promena nije bilo i Juventus je upisao važna tri boda.