ŠOK U PANČEVU: Zvezda gubi od Železničara!
Barak Bahar, Foto: FK Crvena zvezda

superliga srbije

Loše je počelo za crveno-bele

Objavljeno: 18:51h

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno gostuju Železničaru u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su utakmicu otvorili sa nekoliko dobrih napada, ali je onda usledio potpuni šok za goste sa Marakane.

Domaćin je u 16. minutu izveo fantastičan napad, a krunisao ga je pogotkom glavom Lazar Romanić, pa Zvezda u Pančevu gubi rezultatom 1:0.

Lazar Romanić postiže vodeći gol
Lazar Romanić postiže vodeći golfoto: Starsport

Zvezda nema luksuz da doživi još jedan kiks, pošto je zaostatak za Partizanom već dovoljno veliki.

Videćemo da li će crveno-beli u nastavku uspeti da stignu do preokreta ili bi ovo mogla da bude utakmica zbog koje će Barak Bahar dobiti crveni karton.