BOLJE NIJE MOGLO: Čudesan debi Saše Ilića!
Saša Ilić, Foto: Georgi Paleykov/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Meč za infarkt

Objavljeno: 22:03h

Legendarni kapiten Partizana Saša Ilić na fantastičan način debitovao je na klupi Atromitosa.

Tim koji nije imao niti jednu pobedu u dosadašnjem toku Superlige Grčke upisao je svoj prvi trijumf.

Atromitos je savladao na domaćem terenu posle preokreta Panetolikos rezultatom 3:2.

Ovom pobedom izabranici Saše Ilića pobegli su sa dna dabele i skočili na poziciju 11.

Nije dobro pošao meč za ljubimca Grobara, pošto je njegov tim gubio od 24. minuta golom Federika Duartea.

Ipak, veliki preokret usledio je u nastavku.

Gaetan Robail je u 49. minutu doneo izjednačenje Atromitosu, a Francuz je u 73. minutu postigao i drugi gol za totalni preokret.

Uspeli su gosti devet minuta kasnije da izjednače preko Georgiosa Liavasa.

Ušlo se u dugačku nadoknadu, Atromitosu je u 91. minutu poništen gol zbog ofsajda, ali u 99. minutu nije bilo spasa za Panetolikos.

Nikos Vergos je pogodio za veliko slavlje domaćih igrača i navijača i prvu pobedu Atromitosa u novoj sezoni, dok su gosti do kraja meča ostali i sa igračem manje nakon drugog crvenog kartona kjeg je dobio Fakundo Perez.