SILOVITI BAVARCI: Kejn pogodio sa POLA TERENA, Bajern brojao do OSAM! (VIDEO)
Hari Kejn, Foto: EPA/RONALD WITTEK

BUNDESLIGA

Kakav meč na "Alijanc areni" u Minhenu

Fudbaleri Bajern Minhena deklasirali su Darmštat rezultatom 8:0 u okviru 9. kola Bundeslige.

Ovo je bio istorijski meč, pošto smo u prvom poluvremenu videli rekordna tri crvena kartona.

Džošua Kimih dobio je direktan crveni karton u 4. minutu, a potom su igrači Darmštata ostali bez dvojice igrača. Prvo je isključen Klaus Gjasula u 21. minutu, a potom i Matej Maglica u 41.

Bajern je postigao gol u 45. minutu preko Liroja Sanea, ali je on poništen zbog ofsajda u kojem se našao Nemac.

U nastavku totalna dominacija Bajerna i demoliranje nedoraslog rivala.

Hari Kejn je u 51. minutu glavom poodio nakon centaršuta Nusera Mazrauija, a pet minuta kasnije na 2:0 povisio je Liroj Sanse.

Engleski napadač je u 60. minutu asistirao za 3:0, a gol je postigao Džamal Musijala. Samo četiri minuta kasnije bilo je 4:0, nakon prelepog pogotka Liroja Sanea.

Ipak, najlepši trenutak na utakmici, ali i u dosadašnjoj sezoni, videli smo u 69. minutu kada je Kejn postigao gol sa svoje polovine. Maestralni Englez je video da golman Darmštata nije na svojoj poziciji i uputio je hirurški precizan udarac za ogromnih 5:0.

Do kraja meča još tri gola Bajerna, rezervista Tomas Miler pogodio je u 71. minutu, Musijala u 76, da bi Kejn kompletirao het-trik posle dodavanja Sanea u 88. minutu.