NAJBOLJI FUDBAL U FRANCUSKOJ SE IGRA NA AZURNOJ OBALI: Nica se osamila na prvom mestu!

liga 1

Sjajan početak sezone ekipe Frančeska Fariolija

Fudbaleri Nice savladali su Mec u gostima rezultatom 1:0 (1:0) u utakmici 7. kola francuske Lige 1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Hičam Budaui iz Alžira već u 14. minutu, čime je odlučio ishod meča.

U nastavku utakmice, ekipa Nice kontrolisala je igru putem posedovanja lopte, dok je Metz imao jednu pravu priliku za izjednačenje u 38. minutu, kada Metju Udol nije uspeo da zatrese mrežu.

U drugom poluvremenu, Nice je mirno držala kontrolu nad mečom, dok su Terem Mofi i Evan Gesand propustili šanse za postizanje drugog gola.

Tim sa Azurne obale sada zauzima prvo mesto na tabeli sa 16 osvojenih bodova, barem do završetka preostalih utakmica osmog kola. S druge strane, Metz ostaje na 14. poziciji sa osam osvojenih bodova.