MITROVIĆ ASISTIRAO, SERGEJ POSTIGO DVA GOLA: Srpska dominacija u Saudijskoj Arabiji! (VIDEO)

SJAJNO

Al Hilal je slavio, a najzaslužniji su reprezentativci Srbije

Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić nastavili su svoje izvanredne nastupe u dresu Al Hilala i odigrali ključnu ulogu u ubedljivoj pobedi tima na gostovanju Al Akdudu!

U 71. minutu, Mitrović je inteligentno asistirao Sergeju, koji je elegantnim potezom savladao protivnika i postigao drugi gol za vođstvo od 2:0.

Mitrović je takođe postigao gol u 47. minutu, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda. Prethodno je Mičel u 10. minutu doveo Al Hilal u vođstvo.

Sergej je pokazao svoje veštine i u 83. minutu, nakon promašenog penala od strane jednog od saigrača, on je preuzeo loptu i povećao vođstvo na 3:0.