"ORLOVI" SU BILI U ČUDU: Otkriven razlog PREKIDA utakmice Srbije i Jordana!
Detalj sa utakmice Srbije i Jordana, Foto: EPA/Christian Bruna

neminovnost?

Prekid nije dugo potrajao, a samo je dodatno motivisao srpske fudbalere

Fudbalska reprezentacija Srbije je pobedila Jordan 3:2 u prijateljskoj utakmici u Beču, a sem pet golova, duel je obeležio prekid u finišu.

Posle izjednačujućeg gola Dejana Joveljića (2:2) u 83. minutu, sudija Štefan Edberg je prekinuo utakmicu i poslao igrače oba tima u svlačionicu.

Ljutili su se iz redova "Orlova", a na društvenim mrežama se spekulisalo da je razlog neki rasistički ispad ili ubacivanje predmeta na teren.

Dragan Stojković Piksi

Ipak, razlog za prekid meča je taj što se nekoliko navijača Srbije utrčalo na teren da proslavi gol, a Jordanci su reagovali kod arbitra i maltene momenatlno krenuli ka tunelu.

Prekid nije dugo potrajao, a samo je dodatno motivisao srpske fudbalere koji su u 89. minutu, opet preko Joveljića, došli do trijumfa.