REMI SRPSKOG TORINA I FIORENTINE! Jović strelac posle tri minuta na terenu (FOTO)
Detalj sa utakmice Torina i Fiorentine, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

SERIJA A, 36. KOLO

U sastavu domaćina ceo meč odigrali Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić, a kod gostiju čitavu utakmicu upisao je Aleksa Terzić

Remi srpskog Torina i Fiorentine od 1:1 u 36. kolu Serije A, a prvi pogodak bio je delo Luke Jovića posle samo tri minuta po ulasku na teren.

Konačan rezultat postavio je Antonio Sanabrija u 66. minutu, a kod domaćina ceo meč odigrali su Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić.

Detalj sa utakmice Torina i Fiorentine
Detalj sa utakmice Torina i Fiorentinefoto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Nemanja Radonjić je povređen, dok je kod gostiju Aleksa Terzić takođe igrao čitavu utakmicu, a Nikola Milenković presedeo je na klupi.