LIDS PRED ISPADANJEM! Vest Hem proigrao u drugom poluvremenu (FOTO)
Radost Džerada Bovena posle gola za preokret, Foto: ohn Walton / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA, 37. KOLO

Jorkširci su poveli golom Rodriga u 17. minutu, a potom je usledio preokret

Fudbaler Vest Hema pobedili su Lids 3:1 posle preokreta u 37. kolu Premijer lige i tako gurnuli goste ka ispadanju u Čempionšip.

Jorkširci su poveli golom Rodriga u 17. minutu, a izjednačio je Deklan Rajs, kapiten domaćih u 32. minutu.

Detalj sa utakmice Vest Hema i Lidsa
Detalj sa utakmice Vest Hema i Lidsafoto: David Loveday/TGS Photo / Shutterstock Editorial / Profimedia

Preokret je doneo Džerad Boven u 72. minutu, a konačan rezultat postavio je Manuel Lanzini u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Sautempton je otpisan, Lester je 19. sa 30 bodova i mečom manje (Gostovanje Njukaslu u ponedeljak od 21), dok je Lids 18. sa 31. bodom.

Detalj sa utakmice Vest Hema i Lidsafoto: Mike Egerton / PA Images / Profimedia

Everton je prvi iznad crte sa 33 boda, a u poslednjem kolu 28. maja, Jorkširci dočekuju Totenhem od 17.30 (svi susreti od 17.30).

Bornmut će gostovati Evertonu, a Lester čeka Vest Hem.