LOŠE VESTI ZA PARTIZAN! Vojvodina se iz Kragujevca vraća kao četvrta na tabeli (FOTO)
Filip Malbašić, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, PLEJ-OF

U drugom meču ovog dela prvenstva, Voždovac je pobedio Novi Pazar golom u drugom minutu nadoknade vremena

Fudbaleri Radničkog i Vojvodine remizirali su 2:2 u Kragujevcu u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Domaćin je poveo golom Luke Milunovića u šestom minutu, a povratniku u srpski fudbal, to je bio prvi pogodak otkako je obukao dres "crvenih đavola."

Dejan Zukić izjednačio je u 18. minutu, a Ljubiša Pecelj doneo je novu prednost Šumadincima u 54. minutu.

Izjednačenje je doneo Filip Malbašić u 88. minutu, a "lale" su tako prestigle Partizan i sada su na četvrtom mestu koje sigurno vodi u Evropu.

Naravno, crno-beli trenutno igraju 170. večiti derbi i tek posle utakmice sa Crvenom zvezdom znaćemo sa koje pozicije će ući u treće kolo.

U drugom meču plej-ofa, Voždovac je kao gost savladao Novi Pazar sa 1:0 golom Borisava Burmaza u drugom minutu nadoknade drugo poluvremena.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!