KRAGUJEVČANI PALI NA VOŽDOVCU! Minimalac Lučanaca u Lazarevcu
Slavlje fudbalera Voždovca, Foto: Starsport©

PLEJ-OF I PLEJ-AUT SUPERLIGE SRBIJE

Tri gola u duelu "zmajeva" i Radničkog, a na meču Kolubare i Mladosti viđen i crveni karton

Objavljeno: 21:41h

U prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije, fudbaleri Voždovca na svom terenu pobedili su kragujevački Radnički sa 2:1.

"Zmajevi" su slavili golovima Bogdana Jočića u 20. i Edina Ajdinovića u 84. minutu, dok je za goste pogodio Damjan Krajišnik iz penala u 90. minutu.

Sa druge strane, u prvom kolu plej-auta, Mladost iz Lučana savladala je Kolubaru u Lazarevcu sa minimalnih 1:0.

Presudio je pogodak Saše Stanisavljevića u osmom minutu, a sedam minuta kasnije direktan crveni karton dobio je Nemanja Milojević kod domaćina.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!