ANTONI ZAPLESAO PROTIV NOTINGEM FORESTA! Gol i asistencija za potvrdu trećeg mesta (FOTO)
Slavlje Antonija, Foto: EPA/Peter Powell

PREMIJER LIGA, 31. KOLO

U strelce se upisao i Diogo Dalo

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su kao gosti Notingem Forest sa 2:0 u 31. kolu Premijer lige.

Izabranici Erika ten Haga tako su na najbolji način iskoristili poraz Njukasla od Aston Vile (0:3) u gostima i sada imaju 59 bodova na trećem mestu.

Detalj sa utakmice Notingem Foresta i Mančester junajteda
Detalj sa utakmice Notingem Foresta i Mančester junajtedafoto: EPA/Peter Powell

To je tri više od "svraka", a već u narednom kolu gostuju Totenhemu koji je dva mesta ispod na tabeli i ima šest bodova manje uz utakmicu više.

Erik ten Hag na utakmici Notingem Foresta i Mančester junajteda
Erik ten Hag na utakmici Notingem Foresta i Mančester junajtedafoto: EPA/Peter Powell

Najzaslužniji za trijumf bio je Antoni sa golom u 32. minutu i asistencijom Diogu Dalou u 76. minutu.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!