Fudbaleri Fiorentine, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

iznenađenje!

Bez Jovića i na ovom meču

Objavljeno: 20:21h

Fudbaleri Fiorentine su iznenadili Inter u gostima i slavili minimalcem 1:0, u meču 28. kola Serije A.

Jedini gol na utakmici viđen je u 53. minutu, a postigao ga je Đakomo Bonaventura.

Posle jednog kornera, Kabral je šutirao glavom, Onana odbranio, ali je lopta stigla pravo do Bonaventure koji je bio precizan.

U redovima Viole, Nikola Milenković je igrao drugo poluvreme, Aleksa Terzić je presedeo meč na klupi, dok je Luka Jović bio van protokola zbog povrede.

Fiorentina je ostvarila peti uzastopni trijumf i trenutno je osma na tabeli sa 40 bodova, dok je Inter, kome je ovo treći poraz u nizu, treći sa 50 poena.