VIDAKOV PONOVO STRELAC, A POTOM TRAGIČAR! Ludnica na meču Zvezde i Mladosti (VIDEO)
Slavlje fudbalera Mladosti GAT, Foto: Starsport©

NEOČEKIVANO!

Poluvreme na Marakani, domaćin se "spasio" u dubokoj nadoknadi vremena

Objavljeno: 19:23h

Ludnica na utakmici Crvene zvezde i Mladosti GAT u 28. kolu Superlige Srbije pošto su gosti prvo poveli u 11. minutu, ali je brzo izjednačio domaćin.

Ipak, Novosađani su ponovo šokirali Marakanu kada su u 32. minutu došli do 2:1, a ponovo je strelac bio Milan Vidakov.

Izbegao je napadač ofsajd zamku, lopta je stigla do njega, potom je zaobišao golmana Vasiljevića i poslao loptu u praznu mrežu.

Beograđani su opet došli do izjednačenja u petom minutu nadoknade prvog poluvremena iz penala preko Gelora Kange.

Zanimljivo, lopta je u ruku pogodila dvostrukog strelca Milana Vidakova, a sudija je posle konsultacije sa VAR sobom pokazao na belu tačku.