CRNO-BELIMA IZMIČE LIGA ŠAMPIONA: Partizan PAO na treće mesto Superlige Srbije!
Fudbaleri Partizana, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

TSC SLAVIO

Izabranici Igora Duljaja u sve većem problemu uoči nastavka sezone u Superligi Srbije

Objavljeno: 20:07h

Fudbaleri Partizana od subote 18. marta nalaze se na trećoj poziciji u Superligi Srbije.

TSC je iskoristio poraz crno-belih od Radnika iz Surdulice i pobedom nad ekipom Mladosti iz Lučana, rezultatom 2:1, preskočio na tabeli velikana iz Humske 1, i drži mesto koje donosi kvalifikacije za Ligu šampiona.

Klub iz Bačke Topole sada ima 55 bodova, dok Partizan ima bod manje.

Fudbaleri TSC-a
Fudbaleri TSC-afoto: Starsport©

Domaćin je sve rešio u prvih 45 minuta kada je postigao oba gola.

Miloš Cvetković je u 15. minutu doneo prednost izabranicima Žarka Lazetića, a u 26. minutu Saša Jovanović je povisio na 2:0.

TSC je dominirao i u nastavku utakmice, maltene iz svakog napada je stvarao opasnost pred golom Lučanaca, ali nije mogao do trećeg gola.

Mladost je kaznila promašaje rivala u 88. minutu kada je Nemanja Tomić iskoristio penal.

Do kraja utakmice promena više nije bilo, pa je TSC stigao do velike pobede i drugog mesta u Superligi Srbije.

U narednom golu TSC gostuje Radniku u Surdulici, dok će Mladost kod kuće igrati protiv Novog Pazara.