SRBI RASPUCANI! Juventus remizirao sa Nantom - Sevilja ubedljiva uz sjajan gol Gudelja
Dušan Vlahović, Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco

liga evrope!

Monako i Sevilja slave pobede

Objavljeno: 23:20h

Fudbaleri Juventusa su remizirali sa ekipom Nanta 1:1, dok je Sevilja ubedljivo slavila protiv PSV- a sa 3:0, u okviru šesnaestine finala Lige Evrope.

Zapažen učinak su imali srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Nemanja Gudelj.

"Stara dama" je od 13. minuta vodila nakon sjajne akcije koju je započeo Anhel Di Marija, Kijeza mu je potom "dao loptu na tacni" a završio je Dušan Vlahović svojim prvim golom u takmičenju.

Ipak, to nije bilo dovoljno i za pobedu jer je u nastavku mrežu Juventusa zatresao Ludovik Blas.

U Španiji je Sevilja ubedljivo slavila protiv PSV-a rezultatom 3:0.

Prvo je En Nesiri u nadoknadi prvog poluvremena doveo ekipu u prednost, u nastavku je blistao Okampos koji je najpre u 50. minutu duplirao prednost svoje ekipe, a potom "petom" asistirao Nemanji Gudelju koji je postavio konačan rezultat.

U duelu Bajera i Monaka u Leverkuzenu, slavili su gosti rezultatom 3:2.

Sporting i Midtjiland su remizirali 1:1 u Lisabonu.