LUDNICA NA NOU KAMPU! Četiri gola u drugom poluvremenu, asistencija Pavlovića u pobedi nad Romom (FOTO)
Detalj sa utakmice Barselone i Mančester junajteda, Foto: EPA/SIU WU

LIGA EVROPE, OSMINA FINALA

Šahtjor savladao Ren, remi bez pogodaka Ajaksa i Union Berlina

Ludnica na Nou kampu! Fudbaleri Barselone i Mančester junajteda remizirali su 2:2 u prvoj utakmici osmine finala Lige Evrope.

Katalonci su poveli u 50. mminutu preko Markosa Alonsa, a onda je usledio preokret "crvenih đavola" za devet minuta.

DONEO VOĐSTVO BARSELONI, PA GOL POSVETIO SLAVNOM ČIJE IME NOSI! Tužna scena na Kamp Nou

Markus Rašford bio je precizan u 52. minutu, a potom autogol Žulsa Kundea u 57, a konačan rezultat postavio je Rafinja u 76. minutu.

Golove smo videli i u Varšavi gde je Šahtjor iz Donjecka savladao Ren 2:1.

Detalj sa utakmice Šahtjora i Rena
Detalj sa utakmice Šahtjora i Renafoto: EPA/PIOTR NOWAK

Kriskiv je pogodio u 11. minutu, a potom je sa penala bio precizan Bondarenko u 45, dok je prednost smanjio Karl Toko Ekambi u 59. minutu.

U remiju Ajaksa i Union Berlina u Amsterdamu nije bilo pogodaka, a kapiten Dušan Tadić odigrao je celu utakmicu.

Detalj sa utakmice Ajaksa i Union Berlina
Detalj sa utakmice Ajaksa i Union Berlinafoto: EPA/MAURICE VAN STEEN

Salcburg je iznenadio Romu pošto je Nikolas Kapaldo pogodio u 88. minutu na asistenciju Strahinje Pavlovića koji je dobio žuti karton.

Kod Rimljana Nemanja Matić svih 90 minuta.