RIKARDO POGODIO KAD JE NAJBITNIJE! Prečka spasila crno-bele, pa je na scenu stupio Gomeš! (VIDEO)
Rikardo Gomeš, Foto: Starsport©

buuum

Crno-beli definitivno mogu da budu zadovoljni sa 1:0 na poluvremenu

Objavljeno: 22:19h

Fudbaleri Partizana gostuju moldavskom Šerifu, u prvom meču plej-ofa Lige konferencija, a gol je stigao u najboljem mogućem trenutku.

Rikardo Gomeš je pogodio u 45. minutu meča, a crno-beli definitivno mogu da budu zadovoljni sa 1:0.

Gomeš je na levoj strani primio loptu, napravio nekoliko driblinga, a onda šutirao i savladao Kovala, 0:1. Na putu ka golu, lopta je zakačila defanzivca domaćih i tako prevarila golmana.

Najbolji priliku za Šerif smo videli u 22. minutu kada je crno-bele spasila prečka. Tapsoba je nadskočio Natha i šutirao glavom, ali je lopta završila na prečki. Potom je Popović je zaustavio Atiemvena, koji je šutirao iz odbitka.