PARTIZANU PONIŠTEN ČIST GOL! Crno-beli ostali bez još jedne pobede, Natho POCRVENEO
Partizan - Austrija Beč, Foto: FK Partizan

PRIPREMNI MEČ

Gordan Petrić će ima dosta toga za analizu

Objavljeno: 17:23h

Fudbaleri Partizana su danas odigrali dve pripremne utakmice i nisu ostvarili nijednu pobedu.

Provo su remizirali sa ekipom TSC-a iz Bačke Topole sa 1:1, da bi potom odigrali bez golova sa ekipom Austrije iz Beča.

Najupečatljiviji momenat meča se desio u 18. minutu kada su crno-beli zatresli mrežu rivala, ali je sudija ponišio čist gol Rikarda Gomeša.

FK Partizan, FK Austrija Beč, Pripreme

Nismo gledali preterano uzbudljiv meč, a izabranici Gordana Petrića su u 72. minutu ostali i sa igračem manje, pošto je Bibras Natho zaradio drugi žuti karton.

Imali su crno-beli dve dobre prilike u drugih 45 minuta i u oba slučaja je akter bio Rikardo Gomeš, koji je uspevao da se oslobodi čuvara i uputi udarce, ali je u prvom slučaju golman intervenisao, dok je prilikom drugog lopta otišla visoko iznad gola.

Fudbaleri Austrije su do kraja ostali na visini zadatka u odbrani, pa se mreže nisz tresle.