PARTIZAN NIJE KRUNISAO UROŠEVIĆEVU MAJSTORIJU POBEDOM! TSC remizirao sa crno-belima (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Partizana, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Kapiten pogodio iz slobodnog udarca u 30. minutu, dok je Nikola Kuveljić izjednačio u 59. minutu

Fudbaleri Partizana nedavno su odigrali 2:2 sa Mladošću iz Lučana, a danas novi remi, ovoga puta 1:1 protiv TSC-a iz Bačke Topole.

Na poluvremenu su crno-beli vodili golom Slobodana Uroševića iz slobodnog udarca u 30. minutu, dok je Nikola Kuveljić izjednačio u 59. minutu.

Treneri dva kluba - Žarko Lazetić i Gordan Petrić
Treneri dva kluba - Žarko Lazetić i Gordan Petrićfoto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Milan Lukač spasio je "parni valjak" na početku utakmice kada se okliznuo Belić, a iskusni golman odbranio udarac Vukića.

Pretili su Topolčani dvaput preko Ifeta Đakovca, a kazna za neiskorišćene šanse stigla je posle pola sata igre.

Fudbaleri Partizana i TSC-a
Fudbaleri Partizana i TSC-afoto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Pogodio je kapiten vicešampiona Srbije Slobodan Urošević iz slobodnog udarca sa više od 25 metara pod prečku.

Mogli su crno-beli da povećaju prednost u 50. minutu, ali je Igor Vujačić poslao loptu pored gola sa pet metara.

Radovan Krivokapić, selektor Srbije do 17 godina na meču Partizana i TSC-a
Radovan Krivokapić, selektor Srbije do 17 godina na meču Partizana i TSC-afoto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Konačan rezultat meča postavio je Nikola Kuveljić u 59. minutu udarcem u bliži ugao sa desetak metara posle centaršuta Jovanovića.

PARTIZAN – TSC 1:1 (1:0)

STRELCI: Urošević 1:0 u 30. minutu, Kuveljić 1:1 u 59.

PARTIZAN: Lukač, Živković, Vujačić, Saničanin, Urošević, Belić, Andrade, Petrović (od 60. Jevremović), Menig, Dijabate, Pavlović.

TSC: Ilić (od 63. Bursać), Cvetković, Ćalušič (od 63. Tomanović), Stojković, Cvetinović, Krstić, Radin, Kuveljić, Đakovac, Jovanović, Vukić.